جوایز

img

جوایز هف هشتاد

قرعه‌کشی ویژه / قرعه‌کشی هفتگی / قرعه‌کشی کمپین‌ها

photo_2016-55-21_13-21-05

جوایز ویژه

هف هشتاد به صورت دوره‌ای و مداوم در طول سال قرعه‌کشی جوایز ویژه‌ای مانند جایزه نقدی ۵۰۰میلیون تومانی ، یک‌دستگاه ویلا ، ۳شمش طلا ، خودرو مرسدس بنز ، رنو داستر ، هیوندا سانتافه ، کیا اسپورتیج ، پژو ۲۰۶ ، H30 و جوایز نفیس دیگری را برگزار می‌کند. کاربران برای شرکت در این قرعه‌کشی‌ها باهر ۱۰۰ امتیاز و ثبت‌نام در منوی (#۱*۴*۷۸۰*) یا تراکنش در روزهای هف هشتادی (برخی روزهای سال که به ازای هر تراکنش در آن روزها یک شانس جایزه ویژه داده می‌شود) یک کد شانس دریافت کرده و با تکرار ثبت نام می‌توانند شانسشان را برای برنده شدن چند برابر کنند. نکته مهم اینست که با دانلود اپلیکیشن هف‌هشتاد می‌توانید شانس بیشتری دریافت کنید.

هف هشتاد  در کنار قرعه کشی جوایز ویژه، جوایزی را نیز به صورت هفتگی در اختیار کاربران قرار می‌دهد. قرعه‌کشی هفتگی هف هشتاد، دوشنبه هر هفته ساعت ۱۲:۳۰ به صورت زنده از وبسایت هف هشتاد و بخش زنده (Live) اینستاگرام پخش می شود. تاکنون بیش از ۱۶۰ قرعه‌کشی هفتگی برگزار شده است که جوائزی مانند سفر به دوبی ، گوشی آیفون ۷، جوایز نقدی و صدها جایزه ارزنده دیگر تقدیم کاربران گرامی می‌شود. برای شرکت در قرعه‌کشی هفتگی و دریافت کد شانس، نیاز است ۲۰ امتیاز داشته باشید و به ازای هر ۲۰ امتیاز و ثبت‌نام درمنوی (#۲*۴*۷۸۰*) می‌توانید یک کد شانس اضافی دریافت کنید.

 جوایز کمپین‌ها

هف‌هشتاد(۷۸۰#*) بیش از هر چیز به رضایت کاربرانش فکر می کند. در کنار قرعه‌کشی‌های ویژه و هفتگی،  هف‌هشتاد کمپین‌ها و رخدادهای متنوعی نیز برگزار می کند که برای این کمپین‌ها نیز جوائز نفیسی در نظر گرفته است. کمپین‌هایی مانند مسابقات کتاب‌خوانی، کمپین اینستاگرام و … که  جوایزی مانند پلی‌استیشن ۴، لپ‌تاپ ، سفر به کیش، شمش طلا ، جوائز نقدی ۲۰میلیون ریالی، و جوائز دیگر به کاربرانی که در این کمپین‌ها شرکت کنند اهدا می‌شود. برای شرکت در این کمپین‌ها کافیست هف‌هشتاد رو در شبکه های مجازی مانند کانال تلگرام  هف‌ هشتاد و صفحه اینستاگرام هف هشتاد دنبال کنید.

photo_2016-55-21_13-21-05

12310